Українська свіжа зелень оптом і в роздріб

Складно переоцінити користь свіжої зелені. Ці продукти харчування служать джерелами цінних вітамінів і мінералів, підсилюють імунітет, надають оригінальний смак страв, покращують травлення і апетит. Свіжа зелень важлива і потрібна як кожної господині на домашній кухні, так і професійним шеф-кухарям.

В інтернет-магазині грядочках представлений унікальний асортимент – широкий вибір салатів і ароматних трав, таких як:

  • Ромен, Рукола, Бостон, Фризе, Лолло Росса, Гоген, Лолло Біонда;
  • М’ята, зелений і червоний Базилік, Чебрець, Розмарин.

Крім цього у нас ви знайдете натуральні соуси Песто – Домашній і Класичний, які приготовані за традиційною рецептурою, без штучних консервантів. А також фермерські соки прямого віджиму. Шопери і сітки.

Свіжа зелень

Соус Песто

Заправки до салатів

Фрукти

Овочі

Сік

Сумка-шопер

Екологічно чиста свіжа зелень з доставкою

Продукція вирощується в фермерських господарствах Київської області, не вимагає тривалого транспортування і потрапляє на стіл замовника буквально з грядки. Наші смачні корисні трави і листя салату ростуть на невеликих ділянках, тому їх листя не обробляють від шкідників хімічними засобами. Доглядають за посадками вручну.

Швидко і без клопоту купити зелень на нашому сайті зможе кожен бажаючий. Для цього потрібно зібрати замовлення, заповнити просту форму і відправити нам. Час обробки та збору замовлення – до 48 годин. Служба доставки привезе покупку за вказаною замовником адресою.

Умови замовлення:

До 800 грн. – доставка по Києву – 50 грн.
Замовлення понад 800 грн. – безкоштовна доставка по Києву і знижка 10% від суми замовлення.
Замовлення понад 1200 грн. – безкоштовна доставка по Києву і знижка 20% від суми замовлення.